TOP športové aktivity na leto ponúkajú aj vnútorné ihriská pre deti

Leto sa nezadržateľne blíži a spolu s ním aj letné prázdniny, ktoré milujú snáď všetky deti bez
rozdielu. Pre nás rodičov neraz predstavujú výzvu, ako im vyplniť voľný čas. Prázdniny u starých
rodičov, dovolenka v horách či pri mori, jednodňové výlety do známych slovenských miest na bicykli,
turistika do neďalekých hôr či rodinné grilovačky zaberú slušnú časť voľného času našich najmenších.
Čo však s chvíľami, keď sa deťom zažiada niečo naozaj akčné a vonku je daždivo?
 

Využite vnútorné ihriská pre deti a trampolínové parky

Túži vaše dieťa spustiť sa po tobogane, alebo sa sánkovať počas sparného letného dňa? Dáva prednosť kolektívnym športom, ako je basketbal či florbal? Alebo chce vyskúšať všetko, čo vidí? Vnútorné ihriská pre deti (indoor play area for kids) sú vybavené napríklad toboganmi s pristátím v mäkučkom penovom molitane, sánkami na umelom trávniku alebo ihriskami s možnosťou zahrať si rôzne kolektívne športy. Samozrejmosťou sú šmýkačky, preliezky, hojdačky, závesné kruhy na preskoky, laná či tyče na šplhanie, bludiská a prekážkové dráhy.

Len ťažko by sme hľadali dieťa, ktoré by nebavilo skákanie na trampolíne. Máloktoré sa však uspokojí s jednou malou trampolínou v detskej izbe alebo v záhrade. Trampolínové parky (trampoline park equipment) ich ponúkajú niekoľko v rôznych veľkostiach, spolu s fúrou ďalších atrakcií, ako sú penová jama, lezecká stena alebo basketbalová zóna.

Trampolínové parky predstavujú skvelé spojenie pohybovej aktivity a zábavy pre deti rôzneho veku napríklad vtedy, keď vonku prší. To znamená, že nemusíte vymýšľať program na daždivé dni. Výrobcovia ihrísk (playground manufacturers) sa o zábavu i bezpečnosť detí postarali za vás. Jediné, čo musíte urobiť, je doviesť svoje deti na miesto činu a jedným očkom na ne dohliadať.

Môžete preskočiť na koniec a nechať správu. Pinging je aktuálne nepovolený.

Nechajte správu


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/comments.php on line 55


Warning: Undefined variable $return in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/lib/features.php on line 11