Ktoré interiérové ihrisko je bezpečné v čase korony?

Ak existuje niekto, koho chceme v čase pandémie ochrániť viac ako seba, tak sú to naše deti. Tie však v žiadnom prípade neudržíme zavreté medzi štyrmi stenami na dlhý čas. Okrem pohybu v podobe prechádzok potrebujú aj inú formu zábavného pohybu, ktorý ich únavy po fyzickej aj psychickej stránke.

Môže byť interiérové ihrisko v čase korony bezpečné?

Aby sa vybavenie interiérového ihriska (indoor playground equipment) nezmenilo na skládku baktérií a vírusov, musí byť pravidelne dezinfikované. Okrem toho je nevyhnutné mať pri sebe dezinfekčný prípravok na ruky.

Na deti by ste mali v tomto čase dohliadať ešte o niečo viac. Máloktoré z nich si bude plne uvedomovať dôležitosť odstupu od iných detí. Skúste medzi nimi zabezpečiť dvojmetrové rozostupy a zabrániť zbytočnému kontaktu.

Interiérové ihrisko by malo byť zároveň dobre vetrané a kapacita detí obmedzená podľa rozlohy daného priestoru.

Ak si chcete byť bezpečím detí istí, vezmite ich na trampolíny. Trampolínové parky (trampoline park equipment) sú väčšinou dostatočne rozľahlé. Na trampolíne môže skákať len jedno dieťa a tak nemusíte byť neustále v strehu kvôli bezpečnej vzdialenosti od ostatných.

Trampolíny sú teda ideálnou interiérovou zábavou pre deti. Pre rodičov môžu byť takou malou náhradou za fitness centrum. Výrobcovia ihrísk (playground manufacturers) dodávajú do veľkých trampolínových parkov dostatočne veľké a pevné trampolíny na to, aby si na nich mohli zaskákať aj dospeláci.

Môžete preskočiť na koniec a nechať správu. Pinging je aktuálne nepovolený.

Nechajte správu


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/comments.php on line 55


Warning: Undefined variable $return in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/lib/features.php on line 11