Zdravé raňajky sú tým správnym krokom do nového dňa

Všetci dôverne poznáme, aké bývajú pracovné rána ťažké. Niekedy je problém už len vstať z postele, a nie si ešte dopriať dostatok času na poriadne raňajky. A ako by vlastne mali zdravé raňajky vyzerať? Základom je, aby boli chutné, vyvážené a hlavne ich prípravou nesmieme stráviť kopec času. Jedným z najideálnejších riešení, ako dopriať svojmu telu dostatok energie do nového dňa, sú produkty Herbalife Nutrition.

Kokteil Formula 1 – nálož proteínov pre zdravé raňajky

Naše telo je po dlhej noci hladné, smädné a potrebuje čo najskôr dobiť baterky. Na to, aby sme mu dodali dostatok energie na ten správny štart, je potrebné zvoliť optimálny pomer bielkovín /30 %/, sacharidov /40 %/ a tukov /30 %/. Najbežnejším zdrojom bielkovín sú syry, mlieko alebo vajcia. No keďže žiadny z nich neobsahuje „kompletné bielkoviny“, ten správny pomer aminokyselín musíme správne nakombinovať. Na to však treba nielen dostatok času, ale aj vedomostí, vždy treba hľadať riešenie, ktoré je ideálne a dostupné pre každého.

A presne takýmto je kokteil Formula 1 od spoločnosti Herbalife Nutrition. Vyvážená kombinácia vody a proteínového prášku nám zaberie niekoľko sekúnd prípravy a nášmu telu zabezpečí adekvátny príjem proteínov. Takto si predstavujeme zdravé raňajky, ktoré navyše existujú až v 10 rôznych príchutiach. Takže si na svoje príde naozaj každý. Náhradou jednej porcie hlavného jedla za takýto vyvážený drink si dokážeme znížiť svoj kalorický príjem bez toho, aby neskôr prišlo k neželanému jojo efektu.

Nápoj Herbal Aloe pre tých, ktorí chcú piť s chuťou

Voda tvorí v ľudskom organizme dôležitú zložku. Je nevyhnutná pre správne fungovanie buniek, zabezpečuje transport kyslíka a živín a vyplavuje z tela všetky nežiaduce látky. Jej optimálny stav je teda potrebné rovnomerne dopĺňať počas celého dňa. Samozrejme, čistá voda je najprirodzenejšou formou prijímaných tekutín, no rovnaký účel plnia aj rôzne bylinné čaje a ovocné džúsy, ktoré sa nám so zdravými raňajkami tak spájajú.

Pre tých, ktorým čistá voda až tak nechutí, je tu ochutený nápoj Herbal Aloe. Tvorí ho 40 % šťavy z aloe vera a je ideálnou formou, akou z čistej vody vyťažiť ešte viac. Všetci vieme, že aloe je jednou z najvšestrannejšie využiteľných rastlín a výrazne stimuluje najmä imunitný systém. Nie darmo ju už starí Egypťania nazývali „rastlinou nesmrteľnosti“. Pitím nápoja Herbal Aloe si tak nielen zabezpečíme dostatočný prísun tekutín, ale vďaka aloe mu tak dodáme mu tiež množstvo vitamínov a minerálov.

To, ako naložíme so svojím životom, je v našich rukách. Správna výživa však vždy bola a bude tým najpodstatnejším, čo jeho kvalitu ovplyvňuje. Venujme teda viac pozornosti tomu, čo jeme, a nedovoľme, aby nás raz naše nesprávne stravovacie návyky obrali o čas, ktorý sme všetci dostali do vienka.

Môžete preskočiť na koniec a nechať správu. Pinging je aktuálne nepovolený.

Nechajte správu


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/comments.php on line 55


Warning: Undefined variable $return in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/lib/features.php on line 11