Tak s kým vlastne vybabrala?

Počas nákupu potravín som bol svedkom rozhovoru dvoch žien pri pulte s mliečnymi výrobkami. Jedna z nich svoju spolunakupujúcu upozorňovala, že na pulte je zlacnené maslo. Čakali by ste, že tá po masle chňapne a naloží si do nákupného vozíka aj do zásoby? Omyl!


Tá jednoducho odvetila, že odkedy maslo zdraželo, tak ho prestala kupovať. A že kupuje už len lacnejšie nátierkové maslo. Teda margarín. Nebude ona platiť za tak drahé výrobky.

Pozrel som sa najskôr na ňu a potom na dve malé deti, ktoré nakupovali s ňou. Tak táto žena teda s nimi vybabrala! Myslíte, že s obchodníkmi? Ale kdeže, tí svoje peniaze tak či tak dostanú. Najprv tí v potravinách a potom tí v lekárňach. Kto si jej revoltu proti drahému maslu odskáče, bude ona sama a tiež jej deti a manžel. Lebo ich bude kŕmiť umelinou. Síce nezdravou, ale zato lacnou.

Ozaj, viete prečo muži žijú kratšie, ako ženy? Lebo ich tie ženy kŕmia práve takými umelinami, ako táto pani z obchodu.

Môžete preskočiť na koniec a nechať správu. Pinging je aktuálne nepovolený.

Nechajte správu


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/comments.php on line 55


Warning: Undefined variable $return in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/lib/features.php on line 11