Spaľovač tukov KOMPAVA ThermoFit

Zmenili ste stravu, trápite sa namáhavým cvičením v telocvični a tuku sa nie a nie zbaviť? Či dokonca máte pocit, že vaša váha skôr stúpa, než klesá? Možno by to chcelo malú pomoc. Možno nového trénera. A možno priamo spaľovač tukov. Ten s názvom ThermoFit do firmy KOMPAVA som vyskúšala aj ja a verte mi, zabralo to.

Prípravkov na chudnutie či priamo spaľovanie tukov je na našom trhu neúrekom. Často krát sľubujú až neuveriteľné účinky v podobe rýchlej straty tuku alebo vyformovania skoro až atletickej postavy. Mnohé dokonca bez akejkoľvek námahy, cvičenia či pohybu ako takého. Stačí len zjesť tabletu a čakať na výsledok. Spaľovač tukov KOMPAVA ThermoFit je iný. Jeho užívanie priamo súvisí s pohybom. A práve preto s ním máte väčšiu šancu na úspech.

Kapsuly s viacerými prednosťami

Spaľovač tukov KOMPAVA ThermoFit je balený vo forme kapsúl v praktickej a ľahkej plastovej dóze. Na vrchu dózy je vzduchotesná blomba. Jej úlohou je chrániť obsah nie len pred vzduchom, ale hlavne pred vlhkosťou. Keď blombu odstránite, dostanete sa ku samotným kapsuliam. Je ich 60. Sú zo želatíny, čo má pre mnohých obrovskú výhodu. Za prvé je ich tvar podlhovastý a ľahko sa tým pádom prehĺtajú. Za druhé ich povrch v spojení so slinami vytvorí dokonalú kĺzačku, takže sa ešte ľahšie prehĺtajú. No a za tretie, forma kapsúl dovoľuje výrobcovi vynechať pomocné látky typu plnivá, spojivá, protihrudkujúce činidlá či takmer všadeprítomnú laktózu, na ktorú je alergických stále viac ľudí. V kapsuli sa tak nachádzajú len účinné zložky vo forme prášku.

thermofit

Obsah kapsúl spaľovača tukov

Keďže Spaľovač tukov KOMPAVA ThermoFit sľubuje účinnú pomoc pri spaľovaní tukov, mal by obsahovať v prvom rade zložky, ktorých účinok je overený a ktoré to teda naozaj dokážu. Podľa tvrdení výrobcu ich tento preparát obsahuje hneď niekoľko. Ide najmä o

  • extrakt zo zeleného čaju
  • prírodný kofeín
  • pomarančovník horký (Citrus aurantium)
  • L-Karnitín tartrát
  • Naringín
  • Gugull steróny
  • kôra Vŕby bielej (White willow bark)
  • Chlorid chlórnitý
  • kvasničný selén
  • L-tyrozín

Kombinácia týchto účinných látok má veľké predpoklady k tomu, aby, ako tvrdí výrobca, zrýchlila metabolizmus, zvýšila výdaj energie a tým pádom podporila efektívne spaľovanie tukov.

Pre koho je Spaľovač tukov KOMPAVA ThermoFit vhodný

Vďaka obsahu účinných látok je spaľovač tukov ideálnym pomocníkom pri cvičení. Prináša príval energie, ktorý vám umožní dlhšie a efektívnejšie cvičenie. Zlepšuje prekrvenie tkanív a tým pádom mobilizuje už existujúci tuk. Toto prekrvenie sa dá s úspechom využiť aj u osôb, ktoré majú problémy so studenými končatinami. Súčasný antioxidačný účinok chráni tkanivá pred predčasným starnutím. Prírodný kofeín navyše zlepšuje bdelosť, čo oceníte nielen vo fitnescentre, ale napríklad aj pri šoférovaní.

Vďaka tomu, že spaľovač tukov od Kompavy obsahuje výhradne prírodné látky a takmer žiadne alergény, je vhodný aj pre diabetikov, celiatikov, ľudí s alergiou na laktózu, sóju, vajcia či ryby.

kompava

Výrobok je však nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s neznášanlivosťou na acylpirín, trpiace vysokým krvným tlakom, poruchou štítnej žľazy a chudokrvnosťou.

Dávkovanie spaľovača tukov

Výrobca doporučuje pre efektívne pôsobenie spaľovača tukov dávkovanie prvé 3 dni 2×1 kapsulu denne (ráno alebo na obed), neskôr zvýšiť na 2×2 kapsulu denne. Kapsuly sa užívajú pred jedlom a posledná kapsula by sa mala užiť pred 16-tou hodinou.

Moje skúsenosti so Spaľovačom tukov KOMPAVA ThermoFit

Keďže mojou hlavnou pohybovou aktivitou je bicyklovanie, naplánovala som si užívanie kapsúl podľa harmonogramu cyklistických výletov. Začala som zhurta. Nasadila som dávku 2×2 kapsuly denne. Prvé dve kapsuly som zjedla už ráno, tesne pred raňajkami. Ďalšie dve kapsuly prišli na rad okolo jednej poobede. V závislosti od plánovanej prestávky na obed, ktorá nasledovala cca hodinu po užití v poradí druhej dávky kapsúl.

Už po užití prvej dávky som mala príjemný pocit akéhosi nabudenia. V pohode som vyšlapala najprv prvý kopec z nášho mesta do najbližšej dediny. Potom prišiel ďalší a ďalší a ja som každý zdolávala s nezvyčajnou ľahkosťou. Bola som však zvedavá, ako zvládnem jeden extra kopec, ktorý mi dáva zakaždým poriadne zabrať. No a, čuduj sa svete, namiesto zvyčajných siedmych kilometrov v hodine sme ho s priateľom zdolali rýchlosťou deväť kilometrov za hodinu. A podotýkam, že v úplnej pohode. Jedinou nevýhodou bolo, že som sa akosi viac potila. Ale na druhej strane, keď sa spaľuje tuk, tak to hreje. Či nie?

Celý, viac ako osemdesiatkilometrový výlet som ale zvládla bez najmenších problémov a po výlete som bola unavená len minimálne. Po svalovej horúčke ani stopy.

Takýchto cyklistickým výletov som absolvovala niekoľko a vždy s podobným pocitom. Spaľovač tukov užívam aj vtedy, keď mám ísť do záhrady. A hoci stále nerýľujem, ani pri kosení trávy či hrabaní lístia neuškodí dodávka energie z prírodných zdrojov. Práca ide hneď lepšie od ruky a tuky tiež.

Kde hľadať pomoc pri chudnutí v podobe spaľovača tukov?

Ak sa rozhodnete zaobstarať si Spaľovač tukov KOMPAVA ThermoFit, môžete zájsť do lekárne, kde vám ho iste radi objednajú. Oveľa jednoduchšie a, samozrejme, pohodlnejšie je, ak si spaľovač tukov KOMPAVA Thermofit objednáte zo stránky www.kompava.sk. Z pohodlia vášho domova. Balíček vám príde, ako mne, priamo domov o niekoľko dní. No a potom už môžete s naozajstným spaľovaním tukov začať.

Môžete preskočiť na koniec a nechať správu. Pinging je aktuálne nepovolený.

Nechajte správu


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/comments.php on line 55


Warning: Undefined variable $return in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/lib/features.php on line 11