AA kozmetika – zdravá pokožka už nie je len sen

Ani suchá pokožka nie je žiadna výhra. A to ešte nehovorím o tej alergickej. Mnohí by na túto tému mohli rozprávať. Príčinu týchto nepríjemností zväčša presne nepoznáme, no vyriešiť problém sa snaží každý po svojom. Niekto upraví stravu, niekto sa natiera kilami smradľavých mastí robených v lekárni a niekto siahne po kvalitnej kozmetike. Spojením príjemného s užitočným môže byť AA kozmetika.

Starostlivosť o suchú pokožku nie je, bohužiaľ, záležitosť jednorázová či na niekoľko dní. Je to systematický a nepretržitý proces, pri ktorom častokrát skúšame rôzne postupy. Aj ja som skúšala. Od rôznych telových mliek cez husté krémy až po kúpeľový olej. Suchá pokožka sa však premenila na tú vláčnu až po mnohých pokusoch.

Suchá pokožka minulosťou

Či už je leto alebo zima, môže problém so suchou pokožkou pretrvávať. Príčinou býva suchý vzduch, pobyt v klimatizovanej či ústredným kúrením vykurovanej miestnosti, ale niekedy aj úplne obyčajný pitný režim. Ak ste už vylúčili všetky možné spúšťače vašej alergie či iné príčiny suchej pokožky a jej stav nie a nie sa zlepšiť, možno by stálo za to vyskúšať AA kozmetiku. Práve AA kozmetika by mohla byť pre vás tým pravým orechovým. Neobsahuje totiž žiadne konzervanty typu parabénov či silikóny zhoršujúce takmer každú alergiu. A začať môžete už pri rannej sprche. AA Beautiful Body Telové mlieko do sprchy s argánovým olejom je fakt bomba.

denny-krem-s-uv-filtrami-koenzym-q10-ryor

Ako sa starať o pokožku s alergiou

Ľudí s alergickou pokožkou neustále pribúda. Zdá sa, že sa tomuto problému ani nedá vyhnúť. Veď všetko okolo nás je samá chémia. Od potravín, cez kozmetiku až po obyčajný vzduch. Ak máte aj vy podobné starosti s alergickou pokožkou, navyše ste žena, ktorej záleží na vonkajšom vzhľade, nezúfajte. Už sa nemusíte báť skúšať nový krém proti vráskam. Siahnite rovno po osvedčenej značke AA kozmetika. Nebudete ľutovať. Vybrať si môžete so širokej ponuky jednotlivých krémov či sér proti starnutiu pokožky. No možno oceníte aj kazety s kombináciou napríklad odličovacieho mlieka s polomastným krémom na suchú a citlivú pokožku. Táto je dokonca vhodná aj pre ľudí so sklonom k ekzémom. Navyše je dermatologicky testovaná na ľuďoch s citlivou pleťou, takže máte istou, že naozaj pomáha a je určená práve vám.

Môžete preskočiť na koniec a nechať správu. Pinging je aktuálne nepovolený.

Nechajte správu


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/comments.php on line 55


Warning: Undefined variable $return in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/lib/features.php on line 11