Pokožka vždy v dobrej kondícii

Keď chceme mať svoje zdravie pod kontrolou, mali by sme okrem iného vedieť aj to, ako ktorý náš orgán funguje a čo môžem preň spraviť. V tejto súvislosti si málokto uvedomuje, že najväčším orgánom ľudského tela je pokožka a že sa neustále obnovuje. Teda zvnútra sa vytvárajú nové bunky a na povrchu jednotlivé bunky postupne odumierajú a oddeľujú sa od tela.

Tento proces nie je voľným okom viditeľný. Ak sa však spálime pod horúcim slnkom alebo nebodaj v soláriu, pokožka nám sčervenie a aj napriek použitiu ochranných krémov neskôr zhnedne a začne sa olupovať. Celý proces sme „trochu“ urýchlili. Ale nie dokonale. Ako bezpečne odstrániť vrchnú spálenú vrstvu na koži a nespôsobiť si bolesť ani zdravotný problém?

telovypeeling

Kozmetika pozná riešenie aj tohto problému, hoci pôvodne nebol určený pre nedočkavých opaľovania sa chtivých. Odstránenie vrchnej vrstvy zvyškov kožných buniek spolu s hydratáciou a prevoňaním pokožky zvládne peeling na telo. Ideálne je ho použiť po kúpeli. Podľa toho, aká vôňa sa vám páči a aké ďalšie účinky na svoje telo očakávate, si môžete zaobstarať peeling s rôznymi prísadami, od vonných olejov, cez kvetinové extrakty, ovocné zložky až po med. Peeling na telo tak nie len čistí vrchnú vrstvu pokožky, ale aj hydratuje, odmasťuje alebo prevoniava vašu pokožku a robí ju jemnejšou na dotyk.

Ľudská pokožka nie len odvádza škodlivé látky pomocou potu z tela, ale aj dýcha. Chráni telo pred ultrafialovým žiarením aj pred škodlivinami vo vzduchu. Preto si zaslúži našu pozornosť, ochranu aj podporu pri regenerácii. Nestačí len dbať o jej čistotu, používať kvalitné kozmetické a hygienické prípravky a dopriať jej pravidelný kúpeľ. Keď túžite naozaj po krásnej a zdravej pokožke, používajte peeling pokožky a cíťte sa vo svojej koži vždy dobre. Doprajte si ten skvelý pocit, cítiť pod prstami hebkú a jemnú pleť.

Môžete preskočiť na koniec a nechať správu. Pinging je aktuálne nepovolený.

Nechajte správu


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/comments.php on line 55


Warning: Undefined variable $return in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/lib/features.php on line 11