Je užívanie Chlorelly, Spiruliny a Acai Berry prospešné pre ľudský organizmus?

Oslabená imunita, nesprávne trávenie a problémy s cholesterolom – aj tieto problémy vedia postihnúť takmer každého z nás. Zdravotné problémy začneme riešiť už keď je neskoro a potom sa márne čudujeme, že liečba medikamentmi nezaberá. Skúste myslieť na svoje zdravie počas celého roka a uvidíte, že choroby sa vám budú vyhýbať.
 


V súčasnosti čoraz viac získavajú na popularite práve výživové doplnky Chlorella, Spirulina a Acai Berry. Je užívanie týchto výživových doplnkov prospešné pre náš organizmus?

Chlorella

Táto zelená jednobunková riasa je veľmi prospešná pre ľudský organizmus. Tí, ktorí majú problémy s trávením, so zápachom v ústach a túžia po kvalitnej detoxikácii, by nemali vynechať pravidelné užívanie tabletiek Chlorelly. Nikto vás nebude nútiť, aby ste denne do seba dávali 15 tabletiek Chlorelly. Myslite však na to, že práve tieto zelené tabletky naštartujú váš organizmus a pomôžu mu zbaviť sa nadmerných toxínov. Chlorellu môžete užívať kedykoľvek počas dňa. Je dôležité, aby ste ale neprekročili odporúčanú dávku. Ak vás v poslednej dobe trápia ťažkosti s trávením, skúste užívať Chlorellu súčasne s jedlom. Nikdy ju však neužívajte pred alebo po pití kofeínových nápojov.

chlorella-tabletky

Je teda Chlorella prospešná pre ľudský organizmus? Áno, je.

Spirulina

Aj Spirulina patrí k výživovým doplnkom, ktoré sú prospešné pre ľudský organizmus. Jej úlohou je podporiť imunitný systém, pomôcť s trávením, zefektívniť detoxikačný proces a pomôcť pri udržiavaní správnych hodnôt cholesterolu. Ak potrebujete vyčistiť svoj organizmus, zavolajte si na pomoc práve Spirulinu. Spirulina je vynikajúcim diétnych zdrojom esenciálnych mastných kyselín. Balenie tabletiek Spiruliny obsahuje až 600 tablet. Odporúčaná denná dávka je 1- 3 gramov.

Acai Berry

Užívanie Acai Berry taktiež nie je zdraviu škodlivé. Najvýživnejšie ovocie Acai obsahuje množstvo antioxidantov, ktoré vám pomôžu bojovať so starnutím. Udržujú zdravie obehového systému a tráviaceho traktu. Ak máte problémy s trávením a neviete sa vyrovnať so starnutím, preventívne užívajte Acai Berry v tabletkách.

Môžete preskočiť na koniec a nechať správu. Pinging je aktuálne nepovolený.

Nechajte správu


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/comments.php on line 55


Warning: Undefined variable $return in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/lib/features.php on line 11