Pleva – medová kozmetika

Med. Kto by ho nepoznal, či dokonca nemal rád. Veď jeho úžasná chuť nás sprevádza už od útleho detstva. Mnohí si ešte pamätáme cumeľ namočený do medu, ktorého sladkosť nám pomáhala večer zaspať. Neskôr cumeľ vystriedala šálka teplého mlieka, no med v ňom opäť nesmel chýbať. Možno to bolo tým, že aj váš starý otec bol vášnivý včelár, ako ten môj a tak bol med u nás vždy po ruke. Aj keď starý otec ostal už len v mojich spomienkach, medová kozmetika mi ho opäť pripomenula.

Kozmetika z medu? Zdá sa vám to prinajmenšom nezvyčajné, aby niekto vyrábal kozmetiku z medu v dnešnej dobe, keď sa takmer všetok med pančuje a jeho kvalita je diskutabilná? Hoci by sa mohlo zdať, že zohnať naozaj dobrý med a ešte k tomu domáci, je nemožné, dá sa to. Napríklad firma Pleva to vyriešila bravúrne. Jej medová kozmetika využíva med, ktorý produkujú ich vlastné včely. A to už viac ako dve desaťročia.

Med – liek zvonka aj zvnútra

Hojivé účinky medu sú známe už stáročia. Poznáme ich aj my. Ale zväčša využívame len jeho schopnosť liečiť prechladnutie a sliznice dýchacích ciest. Málokto však vie, že med má omnoho širšie uplatnenie. Dá sa ním s úspechom liečiť podráždená pokožka, akné či rôzne drobné poranenia. Dokonca aj omladiť pleť. Pleva medová kozmetika je toho dôkazom. Zvlášť jej denný medový krém rozhodne stojí za vyskúšanie. Jeho konzistencia je taká úžasná, že už pri prvom nanesení na pleť máte pocit, že sa vaša pokožka v okamihu rozžiarila a že je zároveň chránená voči všetkým nepriaznivým vplyvom.

luxusny-denny-krem-pleva

Pleva medová kozmetika to nie je len samotný med. Uplatnenie v nej našli aj iné včelie produkty. Napríklad propolisové kvapky využívajú nielen hojivé, ale aj dezinfekčné účinky propolisu. Ocenia ich najmä tí, ktorých trápia afty či časté opary. Propolisové kvapky stačí niekoľkokrát natrieť na postihnuté miesto a o pár hodín zabudnete, že ste afty vôbec niekedy mali.

Môžete preskočiť na koniec a nechať správu. Pinging je aktuálne nepovolený.

Nechajte správu


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/comments.php on line 55


Warning: Undefined variable $return in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/lib/features.php on line 11