Prírodná kozmetika

Tiež vás občas pri pohľade na kozmetické regály napadne otázka, ako naše prababičky mohli existovať bez všetkých týchto prípravkov a pritom mali peknú a zdravú pleť? Využívali prírodnú kozmetiku zo svojej záhradky a okolie domu. Poznali účinky jednotlivých bylín a ďalších prírodných zdrojov na zdravie aj krásu a používali prípravky z nich. Prírodná kozmetika je aj dnes dostupná.


Prirodzene, už nemusíme na záhradu alebo do hlbokého lesa nájsť nejakú vzácnu bylinu alebo koreň. Ako zákazníčky, tak výrobcovia sa navracajú ku kozmetike z prírodných zdrojov a na báze prírodných produktov, takže ich môžete celkom bežne kúpiť. A ak ju nemajú vo vašej obľúbenej parfumérii, s dôverou sa obráťte na internetovej predajne.

Pre zdravú pleť

Asi najčastejšie používanou kozmetikou sú u žien krémy na pleť a to ako denné, tak nočné Najmä v období, kedy sa striedajú mrazivé dni s tými vlhkými, dostáva pleť zabrať a potrebuje správne ošetriť. A nejde len o to sa páčiť mužom, ide predovšetkým o zdravú pleť, aby dlho vydržala bez vrások a poškodenia zimným počasím.

Ideálne je bojovať proti vráskam v noci, kedy spíme. Prírodný krém proti vráskam využije nášho voľného času a zatiaľ čo my odpočívame, on pracuje. Pomáha nám svojimi antioxidačnými účinkami. Do nového dňa sa tak môžeme vydať odpočinuté nielen vo vnútri, ale aj navonok.

Exotická prírodná kozmetika

Avšak nielen u nás poznajú zdroje prírodnej kozmetiky. Tak ako my máme svoje byliny, tak aj v exotických krajinách majú svoje zdroje. Obľúbenými výsledkom ich skúseností, ako využiť prírodu pre zdravie a krásu, je kokosový alebo arganový olej z Maroka. Používa sa na pleť aj celé telo ako hĺbkovo hydratačný prostriedok, pre zlepšenie citlivej a začervenané pokožky a úspešný prostriedok boja proti vráskam.

Zverte sa do starostlivosti storočiami overenej kozmetiky z prírody. Pomáha všetkým zostať mladá a krásna.

Môžete preskočiť na koniec a nechať správu. Pinging je aktuálne nepovolený.

Nechajte správu


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/comments.php on line 55


Warning: Undefined variable $return in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/lib/features.php on line 11