Klimatizácia do bytov

Keď je človek zdravý a chodí každý deň do práce, neuvedomuje si, ako horúco môže byť v panelákovom byte počas dňa. V kancelárii funguje klimatizácia a po návrate domov už slnko nepáli tak silne, že by sa nedalo vyvetrať a pustiť dnu chladný čerstvý vzduch. Iná situácia nastane, ak uprostred leta ostanete doma pre nemoc či úraz. Horúčava vám na pohode nepridá. Riešenie je pritom celkom jednoduché.

Nemyslíme tým otvoriť chladničku. Možno chladený nápoj na chvíľu ovlaží vaše horúčavou unavené telo, ale potom na vás opäť doľahne dusno. Ani zatiahnuť žalúzie nepomáha tak, aby sme sa cítili príjemne. Do bytu síce nesvieti priame slnečné svetlo, ale horúce lúče cez sklo aj tak byt prehrievajú. A aj keď sa niekoľkokrát denne osprchujete, stále ostávate v byte, ktorý je zohrievaný na nevydržanie.

Jediné účinné riešenie ponúka klimatizácia. Ochladzuje vzduch vo vnútri bytu a ponúka príjemné prostredie na trávenie času doma. Keď nemáte možnosť narýchlo kúpiť a nechať nainštalovať stacionárnu klimatizáciu, riešením sú mobilné klimatizácie. Ihneď po zakúpení ju doma sprevádzkujete a užívate si príjemného chladu.

fakir

Mobilné klimatizácie disponujú väčšinou nižším výkonom, ale bez problémov vytvoria príjemné prostredie v jednej či dvoch miestnostiach vášho bytu. Pohodlne ich po byte presuniete na kolieskach na miesto, ktoré vám vyhovuje. A keď pominie potreba trvalej prítomnosti v byte, mobilnú klimatizáciu ľahko preveziete na iné miesto, napríklad chatu alebo do domčeka na vidieku. Nevyžadujú žiadnu odbornú montáž, žiadne stavebné úpravy a preto sa hodia na občasné použitie alebo na presuny po rôznych objektoch.

Vedeli ste, že regenerácii tela napríklad po úraze alebo veľkom športovom výkone napomáha nižšia teplota okolitého vzduchu? Napríklad autobusy pre profesionálnych cyklistov sú vybavené výkonnou klimatizáciou, aby sa telá pretekárov začali rýchlejšie regenerovať už počas presunu z cieľa etapy do hotela, kde sú ubytovaní.

Môžete preskočiť na koniec a nechať správu. Pinging je aktuálne nepovolený.

Nechajte správu


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/comments.php on line 55


Warning: Undefined variable $return in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/lib/features.php on line 11