Masáže v pohodlí domova

Ľahká masáž chrbta dokonale uvoľní svalstvo a dodá nášmu telu novu energiu. Ale aj masáže rúk a nôh dokážu s telom divy. To potvrdí každý, kto chodí pravidelne do kúpeľov, či už na dlhodobé pobyty alebo absolvuje len predĺžený víkend. Ale za dobrou masážou nemusíte chodiť ani do kúpeľov ani do žiadneho ozdravného centra. Kvalitnú masáž celého tela si môžete dopriať aj v pohodlí svojho domova.

Masírovanie nám prospieva tým, že prekrví pokožku, vyplaví z nej škodlivé látky a robí ju pružnejšou a vláčnejšou. Lymfatický systém, ktorý nemá takú pumpu, akou je srdce pre cievny systém, pomocou masáží lepšie odvádza odpadové zvyšky látkovej premeny z tela. Svalstvo unavené ťažkou prácou alebo výkonnostným športom po masáži sa lepšie regeneruje, rovnako tak ako masáže uvoľňujú svaly stuhnuté nečinnosťou. V konečnom dôsledku sa všetci po masážach cítime lepšie a preto ich vyhľadávame.

V šesťdesiatych rokoch dvadsiateho storočia japonská spoločnosť Inada vyvinula masážne kreslá a tým zmenila pohľad na túto liečebnú a relaxačné procedúru. Nielen, že si nemusíte líhať na masážne lehátko a dochádzať na špecializované pracovisko, masážne kreslo využijete aj doma. Pohodlne sa posadíte a necháte sa masírovať. Za zmienku stoja masážne kreslá Sanyo, ktoré sú vybavené senzormi, naskenujú si postavu, zistia jej hmotnosť a nastavia kvalitnú masáž práve na základe týchto zistených parametrov, pre každého človeka zvlášť.

Okrem kúpeľov masážne kreslá pre svojich klientov kupujú aj domovy dôchodcov, kosmeticko- regeneračné centrá a štúdia zdravia. Masážne kreslo ozdobí aj vašu domácnosť a umožní vám využívať blahodarných vplyvov masáží na vaše telo kedykoľvek, hoci aj každý deň po návrate z práce. Doma masážne kreslo využije celá rodina. V zime sa tak stane náhradou za letné športy, v lete poslúži ako regenerácia po športovom víkende. Zaistí tak zdravie pre všetkých vašich blízkych.

Môžete preskočiť na koniec a nechať správu. Pinging je aktuálne nepovolený.

Nechajte správu


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/comments.php on line 55


Warning: Undefined variable $return in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/lib/features.php on line 11