Chudnutie a móda

K najčastejším témam ženských rozhovorov nepochybne patrí chudnutie a móda. Obe spolu úzko súvisia a obe majú jediný cieľ. Urobiť ženy ešte krajšie. Či kvôli svojmu pocitu, či v súboji s konkurenciou alebo pre muža, nechám na zváženie každej čitateľky. Nám mužom sa však krásne ženy páčia a pohľad na ne pohladí na duši. Ako sa hovorí, cudzie žena poteší oko a vlastné srdce. Takže je aj v našom záujme, aby naša vlastná žena bola krásna a pohľadná.

V našom kultúrnom prostredí je vžitá predstava ideálu ženskej krásy spojená so štíhlosťou. Môžeme sa prieť, či je to ženský nápad, alebo pochádza od módnych návrhárov a či ich k tomu viedla úspora materiálu na modely alebo iné dôvody, ale davové šialenstvo v mene štíhlosti vedie až k abnormálne postave. Krása ide v prvom rade ruka v ruke so zdravím, ako tela, tak duše. Len zdravá a spokojná žena sa usmieva a žiari krásou. No a ak z nejakého dôvodu, často je to zvaľovanie na vek, pribudnú nejaké kilogramy na bokoch navyše, prichádza na rad redukcia hmotnosti a objemu, onen postrach mnohých žien, chudnutie. Inšpiráciu ako na to, nájdete napríklad u nás. Len nezabudnite, že ide predovšetkým o vaše zdravie, takže k tomu tak aj pristupujte. Pozvoľna, pomaly, trpezlivo.

jeans

Častou motiváciou k chudnutí je práve móda. Čí skôr možnosť obliecť si na seba vysnívané módne šaty. Magazíny nám ponúkajú nespočet obrázkov, ako by to všetko mohlo vyzerať. www.kultmody.com je len malou ukážkou pokušenia, čo všetko môžu ženy dosiahnuť, keď chcú. Možno stačí len otvoriť šatník a ihneď viete, ako žiarili očká tomu vášmu, keď vás prvýkrát uvidel práve v tých šatách, ktoré teraz na seba už neoblečiete.

Pri tom všetkom chudnutí ale nezabúdajte, že nadváha je viac zdravotný ako estetický problém, rovnako tak je zdravotný problém náhle a nekontrolované chudnutie. To si vyžaduje trpezlivosť a cieľavedomosť a na konci toho všetkého snaženia, sprevádzaného zmenou životných návykov i jedálnička bude nielen krásna postava a móda na vás ako zo žurnálu, ale predovšetkým váš dobrý pocit, zdravé telo i duša, korunované nádhernou pleťou. A rozžiarené oči vášho partnera.

Môžete preskočiť na koniec a nechať správu. Pinging je aktuálne nepovolený.

Nechajte správu


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/comments.php on line 55


Warning: Undefined variable $return in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/lib/features.php on line 11