Vďaka ktorým produktom si môžete urobiť domácu pohodu?

Ste typom človeka, ktorý si rád užíva pohodu a pohodlie vo vlastnej domácnosti? Tu je pár tipov na produkty od Tescomy, vďaka ktorým si takéto momenty môžete pripraviť aj sami.
 


 

Jogurtovač BAMBINI

Ak máte radi domáce jogurty, máme pre vás v ponuke vynikajúcu a rýchlu prípravu domácich jogurtov, ktoré zabezpečíte používaním jogurtovaču Bambini. Jogurtovač obsahuje dózy, v ktorých sa nachádzajú termobrašne s účinnou termoizolačnou vložkou, čo má za následok, že jogurty zrejú prirodzeným spôsobom. Dózy sú vhodne na uskladnenie do chladničky, mrazničky, umývačky alebo mikrovlnnej rúry. Na tejto produkt máte k dispozícií návod a takisto 3 ročnú záruku. A takisto chutný a domácky vyrobený jogurt.


Šejker PRESTO

Ďalším vhodným doplnkom do domácnosti môže byť šejker, ktorý je vhodným nástrojom nielen na výrobu alkoholických a nealkoholických nápojov, používať ho môžete na domáce, ale aj na profesionálne účely (pri športe, posilňovaní). Jeho obrovskou výhodou je možnosť umytia v umývačke riadu. Je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, uzáver má vybavený sítkom na cedenie koktejlov. Zákazníkov by mohla osloviť aj 3 ročná záruka a rozmery 20 cm x 9 cm.

tescoma_sk

Hrnčeky Crema, Yasmin a Allegro

Ak obľubujete spoločné obedy, či večere, máme pre vás nachystanú modernú sadu hrnčekov. Práve u nás nájdete hrnčeky od výmyslu sveta z edície Crema, Yasmin a Allegro. Práve tieto hrnčeky vám spríjemnia zážitok z pitia rannej kávy alebo čaju najmä vďaka modernému vzhľadu. Okrem toho jednoduché línie a príjemné pohodlné ušká, vďaka ktorým môžete kľudne hrnček uchopiť do ruky bez toho, aby ste cítili nepohodlie. Tieto hrnčeky sú vhodné najmä ak máte radi spoločné stolovanie alebo k vám častokrát zavíta návšteva. Aj takýto detail vám totiž môže zabezpečiť dobrú mienku.

tescoma_sk

 

Môžete preskočiť na koniec a nechať správu. Pinging je aktuálne nepovolený.

Nechajte správu


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/comments.php on line 55


Warning: Undefined variable $return in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/lib/features.php on line 11