Je čas vymeniť svoj šatník, páni

Tiež už máte dosť ťažkých zimných topánok, hrubých svetrov či kabátov a čiapky na hlave? Tiež už čakáte, kedy skončia posledné studené noci a do našich končín konečne dorazí jar a s ňou teplo? Tá doba už prichádza. Ste však na príchod leta skutočne pripravení? Nezabudli ste pripraviť svoj šatník na toto obdobie?

V mnohých firmách sme viazaní firemnou kultúrou aj v tom, ako chodíme do práce oblečení. Nemusíme robiť práve za pásom alebo v dielni, aby sme museli nosiť to, čo nám zamestnávateľ prikazuje, bez ohľadu na to, aký je náš osobný vkus. Navyše v zime sme obmedzovaní aj tým, že pánske oblečenie má v prvom rade chrániť pred nepohodou či prechladnutím. Keď však príde jar, máme možnosť zhodiť účelové oblečenie a prejaviť svoj štýl, dať najavo našu povahu.

Odložte už ťažké čižmy alebo teplé topánky do skrinky, prichádza čas, kedy si môžete do mesta alebo za priateľmi vyraziť v pohodlnej športovej obuvi. Hodí sa do mesta aj na vychádzku do prírody. Dobre sa v nej šoféruje auto, rovnako tak sa hodí na krátku jazdu na bicykli. V takejto obuvi noha dobre vyzerá aj sa v nej budete dobre cítiť.

polotricko

Športovú obuv doplňte športovým oblečením. Zbavte sa na víkend tesného pracovného odevu a užite si ležérnej voľnosti. Zabudnite na dopnuté košele a kravaty, vymeňte ich za polokošele alebo športové tričká, ktoré vás nijako nebudú obmedzovať. Pustite slnko a vzduch k svojmu telu, doprajte si sviežosti podvečerného vánku.

Takéto letné pánske oblečenie sa dobre nosí, skvelo vyzerá a ľahko udržiava. Kým sa však leto úplne nasťahuje do našich miest, nezabudnite si prehodiť nejakú mikinu alebo ľahkú bundu. Aspoň zavčas rána, keď vyrážate na nákup raňajok pre svoju novú jarnú lásku. Alebo večer. Aby ste svojej milej mali čo prehodiť cez plecia, keď ju budete vyprevádzať na posledný večerný autobus. Lebo dôležité je v modernom oblečení dobre vyzerať, ale dôležité je zbytočne neprechladnúť. Leto sa síce blíži, ale jar je ešte stále tu.

Môžete preskočiť na koniec a nechať správu. Pinging je aktuálne nepovolený.

Nechajte správu


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/comments.php on line 55


Warning: Undefined variable $return in /data/e/4/e46f09ff-7b80-43f5-ae22-b5c34122c808/zdravoadobre.sk/web/wp-content/themes/HealthyLifestyle/lib/features.php on line 11